Dnes je nedeľa, 27.november 2022, meniny má: Milan
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zuzana Šebová: Chatári sú seriál, v ktorom sa nájde každý z nás

november 22, 2022 - 14:00
Chatári sú rodinný komediálny seriál, ktorý na obrazovky priniesla televízia Markíza. Vidieť môžete komunitu rodín chatárov- každá z nich je svojská, má svoje predstavy či tajomstvá a práve tieto rozdielnosti často ústia do vtipných situácií. Seriál má príjemnú atmosféru a o svojom účinkovaní v ňom nám viac prezradila herečka Zuzana Šebová.
Foto: 
TV Markíza

Prečo by si diváci v pestrej ponuke mohli obľúbiť práve "Chatárov"?

Určite preto, že je to seriál, v ktorom sa nájde každý z nás lebo určite každý z nás už niekedy na nejakej chate bol a všeličo tam pozažíval. Myslím si, že je to výborne napísané, vtipné, charaktery postáv sú veľmi atraktívne a celé sa to odohráva v krásnom prostredí pri jazere takže si myslím, že si to netreba nechať ujsť.

Aký je váš reálny vzťah ku chatárčeniu? Máte s ním skúsenosti aj v osobnom živote?

Ja som veľa chát nezažila, ale máme domček so záhradou pri jazere, takže to je naša chata a chodíme tam veľmi radi najmä v lete, keď sa môžeme kúpať a opekať si. Teraz s deťmi je to celé ešte krajšie, lebo sa tešia, že môžu byť na záhradke a stavať si bunkre.

Ak by ste si mohli vybrať, chceli by ste chatu, alebo radšej apartmán pri mori?

Tak asi ten apartmán pri mori. Aj keď samozrejme aj jedno aj druhé má svoje čaro, ale ja zbožňujem more a veľmi mi chýba. Ešte že sa za ním dá konečne vycestovať.

Natáčanie bolo určite plné úsmevných príhod- ktorá vám utkvela v pamäti?

Veľmi sme sa nasmiali v scéne, v ktorej musím prefackať Vladka Kobielskeho a bol pri tom aj Maroš Kramár. Pár tých faciek naozaj sadlo, tak sme mali veľký problém udržať smiech, lebo Vladko z nich bol chúďatko po čase už červený ako paprika. A potom scéna, v ktorej mi Vladko vysvetľuje, že si budeme v chatke kúriť pomocou hojdacieho kresla, ktoré po rozhúpaní uvoľní lanko, ktoré spustí poleno do piecky. No vynález storočia!!!!

Na čo sa v najbližšej dobe tešíte úplne najviac- pracovne aj súkromne?

Pracovne sa teším na premiéry dvoch filmov v ktorých som hrala a do kín prídu v decembri. Súkromne sa najviac teším z toho, že manželovi skončilo trojmesačné natáčanie kriminálky a ja už mám tiež voľno, tak že si ho spolu užijeme a budeme chodiť na výlety s našimi chlapcami.

Ďakujeme za rozhovor!

- - Inzercia - -